Naše záhradníctvo je splneným snom, ktorý bol predtým len víziou na papieri. Z malého záhradníctva o 3 ľuďoch sme sa za 10 rokov rozrástli na najväčšie záhradníctvo v Trnave a širokom okolí. Naše profesionálne tímy sa tiež venujú realizácii záhrad ´na kľúč´ cez zeleň, závlahy, bazény až po drobnú architektúru. Naša záľuba sa nám stala prácou a naši kolegovia dovolím si tvrdiť veľkou rodinou. Naše dni sú plné krásnej a náročnej práce ale nikdy u nás nechýba dobrá nálada a ochota byť tu pre našich zákazníkov a odborne im poradiť so správnym výberom okrasných a ovocných drevín, vybrať ten najlepší kameň, či dlažby do ich záhrad. Sme vďační že môžeme prispievať ku skrášleniu Vášho domova a vyčariť Vám tým úsmev na tvári a každodennú pohodu. Bega Vaše záhradníctvo so ♥

Naše Záhradné centrum ponúka široký sortiment okrasných rastlín, ovocných drevín, substrátov, hnojív, osív, postrekov a náradia. Zakúpený tovar Vám radi naložíme a v prípade Vášho záujmu dovezieme až k Vám domov. Navštívte nás na Trstínskej ceste 20 v Trnave.

Pre skvalitnenie našich služieb sme sa rozhodli, že náš tovar si budete môcť zakúpiť aj z pohodlia Vášho domova cez náš E-SHOP.

Služby

Záhradnícke a sadovnícke služby

návrh, projekcia, realizácia, údržby sadovníckych úprav

renovácie starých pôvodných záhrad

projekcia a realizácia automatických závlah

zakladanie trávnikov výsevom, pokládka trávnatých kobercov

Stavebné práce

Návrh, projekcia, realizácia spevnených plôch, oporných múrov, okrasných múrikov, plotov, gabiónov